הזמינו מעל 299₪ וקבלו משלוח עד הדלת במתנה!

קוד הנחה -soon10

יש לנו מדיניות החזרה של 30 יום, כלומר יש לך 30 יום לאחר קבלת הפריט לבקש החזרה.

כדי להיות זכאי להחזרה, הפריט שלך חייב להיות באותו מצב שבו קיבלת אותו ובאריזתו המקורית. תצטרכי גם את הקבלה או הוכחת הרכישה.

כדי להתחיל בהחזרה, תוכלי ליצור איתנו קשר בכתובת
stepplus.il@gmail.com.
אם החזרתך תתקבל, אנו נשלח לך הוראות כיצד והיכן לשלוח את החבילה. לא יתקבלו פריטים שנשלחו אלינו בחזרה ללא בקשת החזרה תחילה.

את תמיד יכולה ליצור איתנו קשר בכל שאלת החזר בכתובת
stepplus.il@gmail.com.
נזקים ובעיות
אנא בדקי את ההזמנה שלך עם קבלת המוצר ופני אלינו מיד אם הפריט פגום או אם קיבלת את הפריט הלא נכון, כדי שנוכל להעריך את הבעיה ולתקן אותה.

חריגים / פריטים שאינם ניתנים להחזרה
לא ניתן להחזיר סוגים מסוימים של פריטים, כמו מוצרים מותאמים אישית (כגון הזמנות מיוחדות, הזמנות בכמות גדולה או פריטים מותאמים אישית). אנא צרי איתנו קשר אם יש לך שאלות או חששות לגבי הפריט הספציפי שלך.

החלפות
כדי לבצע החלפה, אנא צרי איתנו קשר בכתובת
stepplus.il@gmail.com.

משלוחים כושלים
אנא אמתי את כתובת המשלוח שהזנת בעת ביצוע ההזמנה. אם הכתובת שגויה ויש לשלוח לכתובת שונה, תגבה עמלת החלפה. לחלופין, אם החבילה שלך נמסרה אך לא נאספה, לא
משלוח חזרה
אנו נכסה משלוח חוזר אם המוצר לא היה משביע רצון. אך ללקוח יש חרטה של הקונה או שאינו זקוק יותר למוצר, המשלוח חזרה יהיה באחריותו.

החזרים
אנו נודיע לך לאחר שנקבל ונבדוק את ההחזר שלך, ונודיע לך אם ההחזר אושר או לא. אם תאושר, תקבלי החזר אוטומטי באמצעי התשלום שלך. אנא זכרי שיכול לקחת זמן מה עד שהבנק או חברת האשראי שלך יעבדו ויעדכנו את ההחזר. מטעמי אבטחה, אנו יכולים להחזיר רק את הכרטיס ששימש בקופה.